GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasskål 11525422
nr 1152 5422
Glasskål
på fot, höjd: 28 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:09:43
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr